• Apie ūkįApie ūkįApie ūkį
  • ProdukcijaProdukcijaProdukcija
  • PrekybaPrekybaPrekyba
  • KontaktaiKontaktaiKontaktai

Apie mus

  • Apie musApie musApie mus
  • Mūsų misija, vizija, vertybėsMūsų misija, vizija, vertybėsMūsų misija, vizija, vertybės
  • Pažangūs, atsakingi, inovatyvūsPažangūs, atsakingi, inovatyvūsPažangūs, atsakingi, inovatyvūs
  • Praktikos ir darbo galimybėsPraktikos ir darbo galimybėsPraktikos ir darbo galimybės

„Kvedarų ūkis“ – tai žinomo ūkininko, Lietuvos daržovių augintojų asociacijos tarybos pirmininko Vidmanto Kvedaro ir dvejų jo sūnų – Arno ir Pauliaus – valdomas ūkis, įsikūręs Lančiūnavoje, Kėdainių rajone.

Vidmanto Kvedaro 1998 metais įsteigtas ūkis gyvuoja jau tryliktus metus. Valdyti 140 hektarų ūkį Vidmantui Kvedarui padeda du sūnūs - Arnas, turintis tarptautinės teisės magistro laipsnį, ir Paulius, baigęs verslo vadybos ir administravimo bakalauro studijas. Kvedarų šeimos ūkininkai priklauso Lietuvos daržovių augintojų asociacijai. Ūkyje dirba daugiau nei šimtas darbuotojų, tarp kurių kvalifikuoti agronomai, inžinieriai, darbų vadovai.

„Kvedarų ūkis“ savo klientams siūlo įvairias daržoves: šviežias, raugintas ir apdorotas. Didžiausią šio ūkio produkcijos dalį sudaro morkos ir kopūstai, ūkyje užimantys net po 60 hektarų ploto. Be šių daržovių, pirkėjams siūloma šviežių burokėlių, kininių salotų, svogūnų ir svogūnų laiškų, bei pirkėjų įvertintų raugintų kopūstų bei raugintų agurkų.

Kėdainių ūkininkai, siekdami vartotojams pateikti išskirtinai kokybišką produkciją nuolat modernizuoja savo ūkį. Nuo 2000 metų „Kvedarų ūkis“ ėmė perdirbti išaugintas daržoves, o joms saugoti įsigijo 1000 tonų talpinančias specialias saugyklas. Šiuo metu daržovės sandėliuojamos jau 5000 tonų talpinančiose saugyklose.

Ūkyje naudojama moderniausia žemės dirbimo, laukų priežiūros technika, lietinimo sistemos ir derliaus nuėmimo kombainai. „Kvedarų ūkyje“ yra daržovių prekinio paruošimo įrengimai ir moderni daržovių pakavimo linija. Todėl klientui siūloma rūšiuota, plauta bei apdirbta produkcija, pateikta įvairiose pakuotėse.

„Kvedarų ūkyje“ užaugintomis daržovėmis ir jų gaminiais prekiauja visi didieji Lietuvos prekybos tinklai, dalis daržovių eksportuojama į Europos Sąjungos šalis ir Rusiją.