• Apie ūkįApie ūkįApie ūkį
  • ProdukcijaProdukcijaProdukcija
  • Sveika mitybaSveika mitybaSveika mityba
  • ReceptaiReceptaiReceptai
  • KontaktaiKontaktaiKontaktai

Pasiekimai

  • Apie musApie musApie mus
  • Mūsų misija, vizija, vertybėsMūsų misija, vizija, vertybėsMūsų misija, vizija, vertybės
  • PasiekimaiPasiekimaiPasiekimai
  • Auginimas ir gamybaAuginimas ir gamybaAuginimas ir gamyba
  • Praktikos ir darbo galimybėsPraktikos ir darbo galimybėsPraktikos ir darbo galimybės

„Kvedarų ūkio“ įkūrėjas Vidmantas Kvedaras yra Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos tarybos narys, Lietuvos daržovių augintojų asociacijos (LDAA) tarybos narys, 2010 – 2014 metais šios asociacijos tarybos pirmininkas. LDAA nariai yra Arnas ir Paulius Kvedarai.

Kėdainių ūkininkų produkcijos kokybę yra įvertinę ne tik vartotojai. 2007 metais už pažangų ūkininkavimą „Kvedarų ūkis“ buvo apdovanotas Lietuvos žemės ūkio ministerijos padėka.

„Kvedarų ūkis“ turi „Žaliąjį diplomą“, kuriuo suteikiama teisė dalyvauti žemės ūkio srities švietimo ir profesinio praktinio mokymo veikloje. Toks diplomas suteikiamas tik aukščiausiu profesionalumu ir darbuotojų kvalifikacija pasižymintiems ūkiams.

2007, 2008 ir 2011 metais „Kvedarų ūkyje“ vyko Lietuvos daržovių augintojų asociacijos seminarai – lauko dienos. Lietuvos ūkininkai, žemės ūkio srityje dirbantys specialistai, žemės ūkio technikos gamintojų atstovai, tarp kurių ir svečiai iš užsienio, kartą metuose organizuojamose lauko dienose dalijosi ūkininkavimo patirtimi, kaip išauginti išskirtinai gerą derlių.

„Kvedarų ūkio“ atstovai kasmet lankosi tarptautinėse parodose Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje.  Vienoje didžiausių pasaulyje parodų „Fruit Logistika“, vykstančioje Berlyne ir garsėjančia tuo, kad čia sudaroma gausybė naujų verslo sandorių,  kartu su stambių vaisių ir daržovių augintojais, logistikos bei prekybos kompanijų atstovais, kasmet dalyvauja ir „Kvedarų ūkis“.

„Kvedarų ūkio“ atstovai taip pat lankosi Olandijoje rengiamuose vienos iš daržovių sėklų gamybos lyderių pasaulyje „Bejo Zaden“ ir „Syngenta“ vykstančiuose seminaruose – pasaulinėse lauko dienose, kad susipažintų su naujausiomis daržovių veislėmis, siūlomomis pažangiausiems daržovių augintojams visame pasaulyje.

Pasaulinio lygio specialistų suteikta naujausia informacija padeda ūkininkams atrinkti geriausias daržovių veisles, labiausiai tinkamas auginti Lietuvoje, pritaikytas mūsų klimato sąlygoms, reikalavimams, skoniui, sandėliavimo kokybei ir prekinei išvaizdai.